Bilkom - rozkład jazdy PKP

Bilkom - rozkład jazdy PKP dla iPhone

Sprawdź rozkład jazdy pociągów z prosto z iPhone

Bilkom to darmowa aplikacja na iPhone, dzięki której sprawdzimy rozkład jazdy pociągów PKP oraz kupimy bilety na wybranych trasach. Jeśli podróżujesz polskimi kolejami i masz iPhone'a, to ta aplikacja przyda Ci się na pewno.Szukasz aplikacji z... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Sprawnie działająca wyszukiwarka
  • Zakup biletu u wybranych przewoźników
  • Dodawanie do ulubionych konkretnych tras

Wady

  • Trudna do zapamiętania nazwa
  • Zakup biletu poza aplikacją

Bardzo dobry
8

Bilkom to darmowa aplikacja na iPhone, dzięki której sprawdzimy rozkład jazdy pociągów PKP oraz kupimy bilety na wybranych trasach. Jeśli podróżujesz polskimi kolejami i masz iPhone'a, to ta aplikacja przyda Ci się na pewno.

Szukasz aplikacji z rozkładem jazdy PKP na iPada? Pobierz Bilkom for iPad.

Bilkom umożliwia sprawdzenie rozkładu jazdy dalekobieżnych i podmiejskich pociągów PKP. Możemy zrobić to wpisując po prostu nazwę stacji, której chcemy jechać i na której chcemy wysiąść. Istnieje także możliwość sprawdzenia na mapie, do jakiej stacji mamy najbliżej. Jeśli podróżujemy często tą samą trasą to daną trasę możemy dodać sobie do ulubionych i zawsze mieć ją na oku. Możemy także pobrać rozkład danej trasy na nasz telefon, tak aby móc do niego zajrzeć offline - bez konieczności łączenia się z Internetem

Korzystanie z aplikacji Bilkom jest całkiem proste. Jedynie wpisując nazwę stacji należy odczekać chwilkę, kiedy aplikacja znajdzie ją w bazie danych, a następnie kliknąć na daną stację z listy wyników wyszukiwania. Zaawansowane opcje wyszukiwania ukryte są pod mało widocznym przyciskiem w lewym górnym rogu ekranu.

Jak kupić bilet przez aplikację Bilkom na iPhone?

Aplikacja Bilkom na iPhoneumożliwia także kupno biletów PKP. Niestety tylko u wybranych przewoźników. Jeśli na wybrane połączenie mamy możliwość zakupu biletu, to zobaczymy stosowny napis w wynikach wyszukiwania. Kliknięcie na niego przeniesie nas na mobilną stronę internetową z rozkładami jazdy, gdzie możemy kupić dany bilet. Nie jest to rozwiązanie najwygodniejsze, ale może się przydać.

Rozkład jazdy pociągów Bilkom na iPhone to bardzo przyjazna aplikacja, dla osób jeżdżących koleją. Jeśli tylko uda się nam zapamiętać jej nazwę, przyda się nam przy każdej podróży.

Najczęściej pobierane Bezpieczeństwo i prywatność na iphone

Bilkom - rozkład jazdy PKP

Download

Bilkom - rozkład jazdy PKP na iPhone 2.0.9.4

Opinie użytkowników o Bilkom - rozkład jazdy PKP

Sponsorowany×